IPB     IPB     IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )
Azsolo.com · Results · Registration

Tire Rack

Profile
Personal Photo
Rating
 
Options
Options
Personal Statement
Josh Johnston
Race car: 1995 Nissan 240sx SE
Chief of Tech
Personal Info
hatrick6
36 years old
Male
North Phoenix, AZ
Born Sep-2-1983
Interests
No Information
Statistics
Joined: 11-August 06
Profile Views: 70791*
Last Seen: 14th October 2019 - 04:44 AM
Local Time: Oct 18 2019, 08:51 AM
3076 posts (0.64 per day)
Contact Information
AIM hatrick676
Yahoo No Information
ICQ No Information
MSN No Information
* Profile views updated each hour

hatrick6

Steering Comm., voting member


Topics
Posts
Comments
Friends
My Content
12 Oct 2019
Here is tomorrow's run/work order, as usual any changes that need to be made will need to be done on-site, so please do not message me with changes.

Also: as usual I'll have breakfast burrito's at the Reg table in the morning for $5!!!!

Run Group A
A1 Sid Elorde STH SPM Course Setup Ford Focus $h!T Box black
A2 Chris Steele DSR Open Chief of Tech Mini Cooper S Black
A3 Quyen Phan AS Novice Announcer Nissan 350Z Pearl White
A4 Mike Rogers HSR Open Observer Honda Civic Si Blue
A5 Scott Urich GS Open Chief of Course Volkswagen Grand Tourer Injection Red
A6 Satoshi Kino CS Open Timing Honda S2000 Silver
A7 Harry Berzes CS Open Scoreboard Mazda MX5 GT Jet Black Mica
A8 Ron Barbala AS Open Starter Chevrolet Z06 Vett LeMans Blue
A9 Shawn Warner DS Open Waiver Audi A3 Silver
A10 Genji Miyake FSP SPM Course Setup Ford Mustang GT Race Red
A11 Jared Loesing AS Novice Timing Ford crown victoria white
A12 David Harsay HS Open Observer Ford Fiesta ST White
A13 Clifton Ragland EM Open Course Lotus Europa White
A14 Carl Wagers BS Novice Course Honda S2000 Black
A15 Richard Kohn HS Open Equipment Setup Fiat Abarth Grey
A16 Litz Darren SM Open Grid Subaru
A17 Brandon Haynes STS Open Course Mazda RX-7 GXL Blue
A18 Benjamin Davis AS Novice Course Setup BMW 328i White
A19 Brian Jackson CAMT Open Course Chevrolet Corvair Monza

Run Group B
B1 Dave Hurt CSP Open Director Mazda Miata Red
B2 Mathew Leon CAMT Open On Site Registration Chevrolet Monte Carlo White
B3 Lance Hamilton CAMT Open Tech Chevrolet Monte Carlo SS Maroon
B4 Joel Schotz BS Open Timing Toyota Supra White
B5 John Prieve CS Open Timing Mazda 30th Anniversary Miata Orange
B6 James Wolter CAMT Novice Tech Oldsmobile Cutlass Supreme White
B7 Rick Greene DS Novice Course Mini Cooper S Hardtop Yellow
B8 Tommy Tommerdal CAMT Open Course Chevrolet Camaro Gray
B9 Cole Gerke HS Novice Course Honda CR-Z Silver
B10 Jay Balducci BS SPM Course BMW M2 blank
B11 Myers Herron DS Open Grid Scion frs asphalt
B12 James Sneesby CS Novice Course Mazda Miata Silver
B13 Jason Sudol SSP Open Course Chevrolet Corvette z06 Red
B14 Cameron Schotz BS Open Observer Toyota Supra Black
B15 Jim Enriquez SS Open Course Chevrolet Corvette Z06 Light Gray
B16 Tyler Luzar CAMC Novice Course Ford Mustang Mach 1 Orange
B17 Deron Luzar CAMC Novice Course Ford Mustang Boss 302 White
B18 Faith Hare CAMC Ladies On Site Registration Ford Mustang GT Black
B19 Nancy Sandvig ASL Open Course Porsche Boxter Yellow
B20 Jason Bucki STU SPM Chief of Timing & Scoring BMW M2
B21 Matthew McNulty SSC Open Teardown Subaru BRZ Silver
B22 Brandon Sandovol AS Novice Scoreboard Honda Civic Silver
B23 Jonathan Herold BS Open Chief of Novices Honda S2000 Silverstone
B24 Steven Surgent SS Novice wa Porsche 911 Carrera Silver
B25 Thomas Tkacik CSP Open Starter Mazda Miata White
B26 Jeremy Sneesby CS Open Course Mazda Mx5
B27 Brian Peters BS SPM Course Setup Chevrolet Camaro 1LE Blue
B28 Kayden Lewis STH Open Course Scion FR-S Red
B29 Brian Miller SS Open Observer Chevrolet Corvette
B30 Eric Olsen AS Novice Course Ford Mustang ticket me red
B31 Don Eisentraut BS Novice Observer Chevrolet corvette white
B32 Zachary Taylor SMF Open Course Honda Civic Si Purple
B33 Isaiah Salesin CS Novice Announcer Mazda RX-8 Greyish-Green

Run Group C
C1 Kim Kemper SSP Open Tech Porsche GT3RS Silver
C2 Frank Vessell XP Open Observer Subaru BRZ Limited Black
C3 Don Sattler CSP Open Waiver Mazda Miata Black
C4 Dustin Schertz STU Open Course Subaru STi white
C5 Alex Pankau STH Open Timing Porsche 944 turbo Kalahari beige
C6 Samuel Glantz STH Open Timing Ford Mustang Ecoboost Lightning Blue
C7 Sean Dickinson AS Open Observer Chevrolet Corvette Red
C8 Chris Niemeyer CAMC Open Course Ford Boss 302 Gotta Have it G
C9 Scott Meyers STS Open Grid Mazda Mazda3 S 2.3 Blue
C10 Tim Havelka STR Open Course Mazda MX-5 Miata White
C11 Dave Young BS Open Observer BMW M2 Gray
C12 Michael Terrey ASR Open Course Chevrolet Corvette Z06 Yellow
C13 Steve Eymann SS SPM Announcer Chevrolet Corvette Z06 Shark Gray
C14 Martin Brennan SM Open Starter Subaru BRZ Red
C15 James Frink DS Open Course Subaru BRZ Blue
C16 Dennis Riehle ESP SPM Course Chevrolet Camaro Blue
C17 Tim Bergstrom CSP Open Chief of Equipment Mazda Miata white
C18 Kenneth Mitchell CAMS SPM Course Chevrolet Corvette Arrest Me Red
C19 Gavin Hart ES SPM Course Toyota MR2 White
C20 Alex Havertine DS Novice Course Infiniti G35 Silver
C21 Josh Johnston DS Open Registration Mini Cooper JCW White
C22 James Montgomery CS Novice HS Chevrolet corvette Z06 yellow
C23 Edmundo Cruz SM Novice Course Subaru WRX STI Black
C24 Larry Burrow CSP Open Course Mazda Miata Black
C25 Doug Osborne STU Open Course Volkswagen Golf R Lapiz Blue
C26 Dejan Nadzakovic FS Open Course Ford Mustang GT Orange Fury
C27 Scot Spiewak CAMS SPM Scoreboard Chevrolet Corvette Z06 Silver
C28 James Schafer STR Open Course Mazda Miata Green
C29 Todd Anderson DS Open Course Ford Focus SVT Silver
C30 Michael Rau DSP Open Course Acura Integra Type-R Yellow
C31 Gavin Miller GS Open Course Audi A4 Blue
C32 Dave Schotz BS SPM Course Toyota Supra Black
C33 Ramsey Crenshaw STX Open Starter Subaru Impreza WRX Blue
C34 Patrick Richardson FS Open Course Ford Mustang GT Black
C35 Todd Hare CAMC Open Equipment Setup Ford Mustang GT Black

Run Group D
D1 Ron Bistrais CAMC SPM Grid Ford Shelby GT White
D2 Michael Carletto DSP Novice Course Fiat 500 Abarth Red
D3 Kathi Van Der Werf SSL Open Course Porsche Cayman GTS Black
D4 Jim Willittes KM Open Course CRG Kart Road Rebel Black
D5 Tim Edwards FS Open Course Ford Mustang GT/CS Blue
D6 Torry Sylvester CSP Open Course Datsun 280Z Black
D7 Jacob Gersztyn ES Open Timing Mazda MX-5 Miata White
D8 Alex Lochinger STU Open Course Nissan 350z Silver
D9 Christopher Bullard AS Open Observer Ford Mustang GT500 White
D10 Tom Boardman CAMC Open Course Pontiac GTO Dark Blue
D11 Jeff Williams STR SPM Announcer Honda S2000 Black
D12 Doug Rowse SS SPM Course Setup Chevrolet Corvette White
D13 Steve Ashcraft CSR Open Timing Mazda Miata Blue
D14 Kevin Venisnik CSP Open Co-Director Mazda Miata White
D15 Juan Leal Jr CAMT Open Course Chevrolet Camaro
D16 Michael McNulty SSC Open Teardown Subaru BRZ Silver
D17 Bryce McFarland CS Novice Course Mazda MX-5 Miata
D18 Chris Groppi STX Open Solo Safety Steward Subaru BRZ Blue
D19 Rodolfo Martinez AS Open Scoreboard Dodge DAYTONA charger White
D20 William Opitz DM Novice Course MG B Silver
D21 Elliot Speidell SM SPM Course Setup BMW 325is BLK
D22 Martin Lippincott ES Open Starter Mazda Miata Orange
D23 Robert Boyles STR Open Waiver Mazda Miata Orange
D24 Jared Tyburec STS Open Observer Ford Mustang GT Blue
D25 Keith Crouse CAMS Novice Course Chevrolet Corvette z06 Silver

Run Group E
E1 Don Sattler CSP TO Waiver Mazda Miata Black
E2 Dave Hurt CSP TO Director Mazda Miata Red
E3 Mathew Leon CAMT TO On Site Registration Chevrolet Monte Carlo White
E4 Josh Johnston DS TO Registration Mini Cooper JCW White
E5 Lance Hamilton CAMT TO Tech Chevrolet Monte Carlo SS Maroon
E6 John Prieve CS TO Course Mazda 30th Anniversary Miata Orange
E7 Quyen Phan AS TO Announcer Nissan 350Z Pearl White
E8 Joel Schotz BS TO Course Toyota Supra White
E9 Steve Eymann SS TO Timing Chevrolet Corvette Z06 Shark Gray
E10 Rick Greene DS TO Course Mini Cooper S Hardtop Yellow
E11 Tim Bergstrom CSP TO Chief of Equipment Mazda Miata white
E12 Ron Bistrais CAMC TO Grid Ford Shelby GT White
E13 Cole Gerke HS TO Starter Honda CR-Z Silver
E14 Jay Balducci BS TO Course BMW M2
E15 Larry Burrow CSP TO Scoreboard Mazda Miata Black
E16 Michael Rau DSP TO Observer Acura Integra Type-R Yellow
E17 Jason Sudol SSP TO Course Chevrolet Corvette z06 Red
E18 Kathi Van Der Werf SSL TO Course Porsche Cayman GTS Black
E19 Genji Miyake FSP TO Course Setup Ford Mustang GT Race Red
E20 Cameron Schotz BS TO Observer Toyota Supra Black
E21 Todd Hare CAMC TO Equipment Setup Ford Mustang GT Black
E22 Jacob Gersztyn ES TO Timing Mazda MX-5 Miata White
E23 Alex Lochinger STU TO Course Nissan 350z Silver
E24 Jason Bucki STU TO Chief of Timing & Scoring BMW M2
E25 Christopher Bullard AS TO Observer Ford Mustang Yellow
E26 Kevin Venisnik CSP TO Co-Director Mazda Miata White
E27 Michael McNulty SSC TO Teardown Subaru BRZ Silver
E28 Matthew McNulty SSC TO Teardown Subaru BRZ Silver
E29 Chris Groppi STX TO Solo Safety Steward Subaru BRZ Blue
E30 Jonathan Herold BS TO Chief of Novices Honda S2000 Silverstone
E31 Brian Peters BS TO Course Setup Chevrolet Camaro 1LE Blue

Run Group F
F1 Chris Niemeyer CAMC TO Course Ford Boss 302 Gotta Have it G
F2 Tim Havelka STR TO Course Mazda MX-5 Miata White
F3 Gavin Hart ES TO Timing Toyota MR2 White
F4 Alex Havertine DS TO Course Infiniti G35 Silver
F5 Michael Terrey ASR TO Observer Chevrolet Corvette Z06 Yellow
F6 Tommy Tommerdal CAMT TO Course Chevrolet Camaro Gray
F7 Edmundo Cruz SM TO Course Subaru WRX STI Black
F8 Scot Spiewak CAMS TO Scoreboard Chevrolet Corvette Z06 Silver
F9 Todd Anderson DS TO Observer Scion FRS lunar storm
F10 Gavin Miller GS TO Course Audi A4 Blue
F11 Jim Enriquez SS TO Grid Chevrolet Corvette Z06 Light Gray
F12 Jim Willittes KM TO Course CRG Kart Road Rebel Black
F13 Dave Schotz BS TO Starter Toyota Supra Black
F14 Ramsey Crenshaw STX TO Waiver Subaru Impreza WRX Blue
F15 Faith Hare CAMC TO On Site Registration Ford Mustang GT Black
F16 Tom Boardman CAMC TO Course Pontiac GTO Dark Blue
F17 Doug Rowse SS TO Course Setup Chevrolet Corvette White
F18 Steve Ashcraft CSP TO Timing Mazda Miata Blue
F19 Juan Leal Jr CAMT TO Course Chevrolet Camaro
F20 William Opitz DM TO Course MG B Silver
F21 Steven Surgent SS TO Course Porsche 911 Carrera Silver
F22 Elliot Speidell SM TO Course Setup BMW 325is BLK
F23 Martin Lippincott ES TO Course Mazda Miata Orange
F24 Zachary Taylor SMF TO Announcer Honda Civic Si Purple
F25 Isaiah Salesin CS TO Course Mazda RX-8 Greyish-Green
F26 Eric Olsen AS TO Course Ford Mustang ticket me red
F27 Robert Boyles STR TO Course Mazda Miata Orange
F28 Brian Miller SS TO Course Chevrolet Corvette
12 Oct 2019
Here is tomorrow's run/work order, as usual any changes that need to be made will need to be done on-site, so please do not message me with changes.

Also: as usual I'll have breakfast burrito's at the Reg table in the morning for $5!!!!

Run Group A
A1 Sid Elorde STH SPM Course Setup Ford Focus $h!T Box black
A2 Chris Steele DSR Open Chief of Tech Mini Cooper S Black
A3 Quyen Phan AS Novice Announcer Nissan 350Z Pearl White
A4 Mike Rogers HSR Open Observer Honda Civic Si Blue
A5 Scott Urich GS Open Chief of Course Volkswagen Grand Tourer Injection Red
A6 Satoshi Kino CS Open Timing Honda S2000 Silver
A7 Harry Berzes CS Open Scoreboard Mazda MX5 GT Jet Black Mica
A8 Ron Barbala AS Open Starter Chevrolet Z06 Vett LeMans Blue
A9 Shawn Warner DS Open Waiver Audi A3 Silver
A10 Genji Miyake FSP SPM Course Setup Ford Mustang GT Race Red
A11 Jared Loesing AS Novice Timing Ford crown victoria white
A12 David Harsay HS Open Observer Ford Fiesta ST White
A13 Clifton Ragland EM Open Course Lotus Europa White
A14 Carl Wagers BS Novice Course Honda S2000 Black
A15 Richard Kohn HS Open Equipment Setup Fiat Abarth Grey
A16 Litz Darren SM Open Grid Subaru
A17 Brandon Haynes STS Open Course Mazda RX-7 GXL Blue
A18 Benjamin Davis AS Novice Course Setup BMW 328i White
A19 Brian Jackson CAMT Open Course Chevrolet Corvair Monza

Run Group B
B1 Dave Hurt CSP Open Director Mazda Miata Red
B2 Mathew Leon CAMT Open On Site Registration Chevrolet Monte Carlo White
B3 Lance Hamilton CAMT Open Tech Chevrolet Monte Carlo SS Maroon
B4 Joel Schotz BS Open Timing Toyota Supra White
B5 John Prieve CS Open Timing Mazda 30th Anniversary Miata Orange
B6 James Wolter CAMT Novice Tech Oldsmobile Cutlass Supreme White
B7 Rick Greene DS Novice Course Mini Cooper S Hardtop Yellow
B8 Tommy Tommerdal CAMT Open Course Chevrolet Camaro Gray
B9 Cole Gerke HS Novice Course Honda CR-Z Silver
B10 Jay Balducci BS SPM Course BMW M2 blank
B11 Myers Herron DS Open Grid Scion frs asphalt
B12 James Sneesby CS Novice Course Mazda Miata Silver
B13 Jason Sudol SSP Open Course Chevrolet Corvette z06 Red
B14 Cameron Schotz BS Open Observer Toyota Supra Black
B15 Jim Enriquez SS Open Course Chevrolet Corvette Z06 Light Gray
B16 Tyler Luzar CAMC Novice Course Ford Mustang Mach 1 Orange
B17 Deron Luzar CAMC Novice Course Ford Mustang Boss 302 White
B18 Faith Hare CAMC Ladies On Site Registration Ford Mustang GT Black
B19 Nancy Sandvig ASL Open Course Porsche Boxter Yellow
B20 Jason Bucki STU SPM Chief of Timing & Scoring BMW M2
B21 Matthew McNulty SSC Open Teardown Subaru BRZ Silver
B22 Brandon Sandovol AS Novice Scoreboard Honda Civic Silver
B23 Jonathan Herold BS Open Chief of Novices Honda S2000 Silverstone
B24 Steven Surgent SS Novice wa Porsche 911 Carrera Silver
B25 Thomas Tkacik CSP Open Starter Mazda Miata White
B26 Jeremy Sneesby CS Open Course Mazda Mx5
B27 Brian Peters BS SPM Course Setup Chevrolet Camaro 1LE Blue
B28 Kayden Lewis STH Open Course Scion FR-S Red
B29 Brian Miller SS Open Observer Chevrolet Corvette
B30 Eric Olsen AS Novice Course Ford Mustang ticket me red
B31 Don Eisentraut BS Novice Observer Chevrolet corvette white
B32 Zachary Taylor SMF Open Course Honda Civic Si Purple
B33 Isaiah Salesin CS Novice Announcer Mazda RX-8 Greyish-Green

Run Group C
C1 Kim Kemper SSP Open Tech Porsche GT3RS Silver
C2 Frank Vessell XP Open Observer Subaru BRZ Limited Black
C3 Don Sattler CSP Open Waiver Mazda Miata Black
C4 Dustin Schertz STU Open Course Subaru STi white
C5 Alex Pankau STH Open Timing Porsche 944 turbo Kalahari beige
C6 Samuel Glantz STH Open Timing Ford Mustang Ecoboost Lightning Blue
C7 Sean Dickinson AS Open Observer Chevrolet Corvette Red
C8 Chris Niemeyer CAMC Open Course Ford Boss 302 Gotta Have it G
C9 Scott Meyers STS Open Grid Mazda Mazda3 S 2.3 Blue
C10 Tim Havelka STR Open Course Mazda MX-5 Miata White
C11 Dave Young BS Open Observer BMW M2 Gray
C12 Michael Terrey ASR Open Course Chevrolet Corvette Z06 Yellow
C13 Steve Eymann SS SPM Announcer Chevrolet Corvette Z06 Shark Gray
C14 Martin Brennan SM Open Starter Subaru BRZ Red
C15 James Frink DS Open Course Subaru BRZ Blue
C16 Dennis Riehle ESP SPM Course Chevrolet Camaro Blue
C17 Tim Bergstrom CSP Open Chief of Equipment Mazda Miata white
C18 Kenneth Mitchell CAMS SPM Course Chevrolet Corvette Arrest Me Red
C19 Gavin Hart ES SPM Course Toyota MR2 White
C20 Alex Havertine DS Novice Course Infiniti G35 Silver
C21 Josh Johnston DS Open Registration Mini Cooper JCW White
C22 James Montgomery CS Novice HS Chevrolet corvette Z06 yellow
C23 Edmundo Cruz SM Novice Course Subaru WRX STI Black
C24 Larry Burrow CSP Open Course Mazda Miata Black
C25 Doug Osborne STU Open Course Volkswagen Golf R Lapiz Blue
C26 Dejan Nadzakovic FS Open Course Ford Mustang GT Orange Fury
C27 Scot Spiewak CAMS SPM Scoreboard Chevrolet Corvette Z06 Silver
C28 James Schafer STR Open Course Mazda Miata Green
C29 Todd Anderson DS Open Course Ford Focus SVT Silver
C30 Michael Rau DSP Open Course Acura Integra Type-R Yellow
C31 Gavin Miller GS Open Course Audi A4 Blue
C32 Dave Schotz BS SPM Course Toyota Supra Black
C33 Ramsey Crenshaw STX Open Starter Subaru Impreza WRX Blue
C34 Patrick Richardson FS Open Course Ford Mustang GT Black
C35 Todd Hare CAMC Open Equipment Setup Ford Mustang GT Black

Run Group D
D1 Ron Bistrais CAMC SPM Grid Ford Shelby GT White
D2 Michael Carletto DSP Novice Course Fiat 500 Abarth Red
D3 Kathi Van Der Werf SSL Open Course Porsche Cayman GTS Black
D4 Jim Willittes KM Open Course CRG Kart Road Rebel Black
D5 Tim Edwards FS Open Course Ford Mustang GT/CS Blue
D6 Torry Sylvester CSP Open Course Datsun 280Z Black
D7 Jacob Gersztyn ES Open Timing Mazda MX-5 Miata White
D8 Alex Lochinger STU Open Course Nissan 350z Silver
D9 Christopher Bullard AS Open Observer Ford Mustang GT500 White
D10 Tom Boardman CAMC Open Course Pontiac GTO Dark Blue
D11 Jeff Williams STR SPM Announcer Honda S2000 Black
D12 Doug Rowse SS SPM Course Setup Chevrolet Corvette White
D13 Steve Ashcraft CSR Open Timing Mazda Miata Blue
D14 Kevin Venisnik CSP Open Co-Director Mazda Miata White
D15 Juan Leal Jr CAMT Open Course Chevrolet Camaro
D16 Michael McNulty SSC Open Teardown Subaru BRZ Silver
D17 Bryce McFarland CS Novice Course Mazda MX-5 Miata
D18 Chris Groppi STX Open Solo Safety Steward Subaru BRZ Blue
D19 Rodolfo Martinez AS Open Scoreboard Dodge DAYTONA charger White
D20 William Opitz DM Novice Course MG B Silver
D21 Elliot Speidell SM SPM Course Setup BMW 325is BLK
D22 Martin Lippincott ES Open Starter Mazda Miata Orange
D23 Robert Boyles STR Open Waiver Mazda Miata Orange
D24 Jared Tyburec STS Open Observer Ford Mustang GT Blue
D25 Keith Crouse CAMS Novice Course Chevrolet Corvette z06 Silver

Run Group E
E1 Don Sattler CSP TO Waiver Mazda Miata Black
E2 Dave Hurt CSP TO Director Mazda Miata Red
E3 Mathew Leon CAMT TO On Site Registration Chevrolet Monte Carlo White
E4 Josh Johnston DS TO Registration Mini Cooper JCW White
E5 Lance Hamilton CAMT TO Tech Chevrolet Monte Carlo SS Maroon
E6 John Prieve CS TO Course Mazda 30th Anniversary Miata Orange
E7 Quyen Phan AS TO Announcer Nissan 350Z Pearl White
E8 Joel Schotz BS TO Course Toyota Supra White
E9 Steve Eymann SS TO Timing Chevrolet Corvette Z06 Shark Gray
E10 Rick Greene DS TO Course Mini Cooper S Hardtop Yellow
E11 Tim Bergstrom CSP TO Chief of Equipment Mazda Miata white
E12 Ron Bistrais CAMC TO Grid Ford Shelby GT White
E13 Cole Gerke HS TO Starter Honda CR-Z Silver
E14 Jay Balducci BS TO Course BMW M2
E15 Larry Burrow CSP TO Scoreboard Mazda Miata Black
E16 Michael Rau DSP TO Observer Acura Integra Type-R Yellow
E17 Jason Sudol SSP TO Course Chevrolet Corvette z06 Red
E18 Kathi Van Der Werf SSL TO Course Porsche Cayman GTS Black
E19 Genji Miyake FSP TO Course Setup Ford Mustang GT Race Red
E20 Cameron Schotz BS TO Observer Toyota Supra Black
E21 Todd Hare CAMC TO Equipment Setup Ford Mustang GT Black
E22 Jacob Gersztyn ES TO Timing Mazda MX-5 Miata White
E23 Alex Lochinger STU TO Course Nissan 350z Silver
E24 Jason Bucki STU TO Chief of Timing & Scoring BMW M2
E25 Christopher Bullard AS TO Observer Ford Mustang Yellow
E26 Kevin Venisnik CSP TO Co-Director Mazda Miata White
E27 Michael McNulty SSC TO Teardown Subaru BRZ Silver
E28 Matthew McNulty SSC TO Teardown Subaru BRZ Silver
E29 Chris Groppi STX TO Solo Safety Steward Subaru BRZ Blue
E30 Jonathan Herold BS TO Chief of Novices Honda S2000 Silverstone
E31 Brian Peters BS TO Course Setup Chevrolet Camaro 1LE Blue

Run Group F
F1 Chris Niemeyer CAMC TO Course Ford Boss 302 Gotta Have it G
F2 Tim Havelka STR TO Course Mazda MX-5 Miata White
F3 Gavin Hart ES TO Timing Toyota MR2 White
F4 Alex Havertine DS TO Course Infiniti G35 Silver
F5 Michael Terrey ASR TO Observer Chevrolet Corvette Z06 Yellow
F6 Tommy Tommerdal CAMT TO Course Chevrolet Camaro Gray
F7 Edmundo Cruz SM TO Course Subaru WRX STI Black
F8 Scot Spiewak CAMS TO Scoreboard Chevrolet Corvette Z06 Silver
F9 Todd Anderson DS TO Observer Scion FRS lunar storm
F10 Gavin Miller GS TO Course Audi A4 Blue
F11 Jim Enriquez SS TO Grid Chevrolet Corvette Z06 Light Gray
F12 Jim Willittes KM TO Course CRG Kart Road Rebel Black
F13 Dave Schotz BS TO Starter Toyota Supra Black
F14 Ramsey Crenshaw STX TO Waiver Subaru Impreza WRX Blue
F15 Faith Hare CAMC TO On Site Registration Ford Mustang GT Black
F16 Tom Boardman CAMC TO Course Pontiac GTO Dark Blue
F17 Doug Rowse SS TO Course Setup Chevrolet Corvette White
F18 Steve Ashcraft CSP TO Timing Mazda Miata Blue
F19 Juan Leal Jr CAMT TO Course Chevrolet Camaro
F20 William Opitz DM TO Course MG B Silver
F21 Steven Surgent SS TO Course Porsche 911 Carrera Silver
F22 Elliot Speidell SM TO Course Setup BMW 325is BLK
F23 Martin Lippincott ES TO Course Mazda Miata Orange
F24 Zachary Taylor SMF TO Announcer Honda Civic Si Purple
F25 Isaiah Salesin CS TO Course Mazda RX-8 Greyish-Green
F26 Eric Olsen AS TO Course Ford Mustang ticket me red
F27 Robert Boyles STR TO Course Mazda Miata Orange
F28 Brian Miller SS TO Course Chevrolet Corvette
13 Sep 2019
Thanks everyone for being patient, Dave and I have been working the bugs out of the new system all day, there is bound to be a bug or 2 left as we do on site Reg in the morning, so please bear with us. Remember no changes can be made until on-site tomorrow, so please don't message me with changes.

Also, I will have breakfast burritos at the Reg table for $6 so come see me if you are hungry!

Run A
Run Number Driver Work Position
A1 Sid Elorde Course Setup
A2 Scott Urich Chief of Workers
A3 Mike Rogers Observer
A4 Alberto Nieves Starter
A5 Quyen Phan Scoreboard
A6 Craig Borger Course Setup
A7 Jared Loesing Course
A8 Lance Hamilton Chief of Tech
A9 Chuan Chang Starter
A10 Ken Orgeron Course
A11 Shawn Warner Morning Waiver
A12 Carl Wagers Course
A13 Marcus Hansen Announcer
A14 Chris Markmann Course
A15 Joshua Szepe Course
A16 Juan Espinoza Course
A17 Matthew McNulty Teardown
A18 Michael McNulty Teardown
A19 Jennifer Evans Course
A20 Isaiah Milan Event Chair
A21 Gavin Miller Course
A22 Ed Taylor Grid
A23 Ao Li Waiver
A24 Eric Thran Timing
A25 Kate Fisher Timing
A26 Kaleb Chapman Course
A27 Nathan Valenzuela Course
A28 Trentin Flattery Observer

Run B
Run Number Driver Work Position
B1 Kim Kemper Morning Waiver
B2 Dave Hurt Director
B3 Myers Herron Grid
B4 Jason Robinson Scoreboard
B5 James Wolter Tech
B6 Adam Kleinheinz Timing
B7 Brandon Haynes Course
B8 Steve Eymann Observer
B9 Chris Steele Chief of Tech
B10 John Prieve Course
B11 Torry Sylvester Course
B12 Matthew Gauthier Course
B13 David Cuneo Timing
B14 Dave Schotz Starter
B15 Ron Bistrais Course
B16 Arland Crump Course
B17 Roma Sokolov Course
B18 Brian Miller Observer
B19 Chris Groppi Announcer
B20 Thomas Tkacik Course
B21 Francis Miller Course
B22 Wiggy Greacen Solo Safety Steward
B23 Nick Sloan Chief of Workers
B24 Zachary Taylor Waiver
B25 James Harnish Observer
B26 Luis Ruiz Course Setup
B27 Michael Terrey Course
B28 Josh Johnston Registration

Run C
Run Number Driver Work Position
C1 Kenneth Mitchell Observer
C2 Frank Vessell Solo Safety Steward
C3 Dave Young Observer
C4 Mathew Leon On Site Registration
C5 Michael Rau Observer
C6 Sean Dickinson Course
C7 Alex Pankau Timing
C8 Dustin Schertz Course
C9 Ric Grassmick Course
C10 Edmundo Cruz On Site Registration
C11 Jacob Stonemetz Course
C12 Tim Havelka Course
C13 Mandy Owen Scoreboard
C14 Steve Ashcraft Waiver
C15 Tom Boardman Course
C16 James Frink Grid
C17 Gavin Hart Starter
C18 Jonathan Herold Chief of Novices
C19 Kenneth Gerard Starter
C20 Nate Gauthier Course
C21 Jacob Gersztyn Course
C22 Dane Traines Course
C23 Martin Brennan Course
C24 Kevin Venisnik Teardown
C25 Matthew Lang Photographer Observer
C26 Samuel Glantz Timing
C27 Scott Phillips Announcer
C28 Brian Peters Course Setup

Run D
Run Number Driver Work Position
D1 Justin Gagen Course
D2 Brad Owen Course
D3 Alex Lochinger Course
D4 Dan Hawrylkiw Observer
D5 Thomas Lippincott Course
D6 Doug Rowse Course
D7 Ramsey Crenshaw Observer
D8 Juan Leal Jr Grid
D9 Christian Medrano Course
D10 Bryce McFarland Course
D11 Michael Chastain Starter
D12 Derek Tungmala Announcer
D13 Lydia Kamps Course
D14 Grant Lisk Teardown
D15 Matthew Underhill Timing
D16 Doug Osborne Waiver
D17 Dennis Riehle Course
D18 Thomas Guerra Observer
D19 Martin Lippincott Scoreboard
D20 Tim Bergstrom Chief of Equipment
D21 Sonny Galos Timing
D22 Jim Enriquez Course
D23 Benjamin Zukowski Course Setup

Run E
Run Number Driver Work Position
E1 Scott Urich Chief of Workers
E2 James Wolter Tech
E3 Alberto Nieves Starter
E4 Mathew Leon On Site Registration
E5 Quyen Phan Course Setup
E6 Edmundo Cruz On Site Registration
E7 Jacob Stonemetz Course
E8 Brad Owen Course
E9 John Prieve Course
E10 Gavin Hart Waiver
E11 Kenneth Gerard Announcer
E12 Jacob Gersztyn Course
E13 Alex Lochinger Course
E14 Ron Bistrais Course
E15 Kevin Venisnik Teardown
E16 Arland Crump Course
E17 Roma Sokolov Course
E18 Brian Miller Observer
E19 Benjamin Zukowski Course Setup
E20 Tim Bergstrom Chief of Equipment
E21 Thomas Tkacik Timing
E22 Thomas Guerra Observer
E23 Francis Miller Grid
E24 Brian Peters Course Setup
E25 Wiggy Greacen Solo Safety Steward
E26 Nick Sloan Chief of Workers
E27 Doug Rowse Scoreboard
E28 Grant Lisk Teardown
E29 Zachary Taylor Course

Run F
Run Number Driver Work Position
F1 Adam Kleinheinz Timing
F2 Steve Ashcraft Observer
F3 Michael Rau Observer
F4 Ric Grassmick Observer
F5 Justin Gagen Course
F6 Tim Havelka Course
F7 Mandy Owen Scoreboard
F8 Tom Boardman Course
F9 Jonathan Herold Chief of Novices
F10 Nate Gauthier Course
F11 Matthew Gauthier Course
F12 Dane Traines Timing
F13 Martin Lippincott Course
F14 Luis Ruiz Course Setup
F15 Michael Terrey Announcer
F16 Ramsey Crenshaw Observer
F17 Matthew McNulty Teardown
F18 Michael McNulty Teardown
F19 Gavin Miller Waiver
F20 Nathan Valenzuela Course
F21 Kaleb Chapman Course
F22 Isaiah Milan Event Chair
F23 Trentin Flattery Grid
F24 Michael Chastain HS
F25 Derek Tungmala Course
F26 Dan Hawrylkiw Observer
F27 Juan Espinoza Course
5 Apr 2019
Good Afternoon everyone! Here is your run/work order for tomorrow's event as always remember that registration closes at 8:15am, so be there be then. Also, any changes now need to be made onsite, so please do not message me asking about changes.

BREAKFAST BURRIOTS will be at the Reg table as usual

Mac & cheese, pulled pork, and hot dogs on tomorrow's menu for lunch!

A1 Chuan Chang FS NV1 C Starter
A2 Quyen Phan AS NV1 C Course
A3 Ken Gerard KM SPM C Course
A4 Kevin Martinez DS NV1 C Course
A5 Benjamin Zukowski CAM-S PAX3 C Scoreboard
A6 Derek Tungmala HS NV1 C Course
A7 Travis Williams SM NV1 C Course
A8 Harry Berzes STR Open C Announcer
A9 Hiro Hikichi GS Open C Course
A10 Richard Kohn HS Open C Grid
A11 Marc Tate STS NV1 C Observer
A12 Shawn Warner DS Open C Waiver
A13 Cameron Schotz SSC NV3 C Timing
A14 Joel Schotz SS Open C Timing
A15 James Eaton CAM-T Open C Course
A16 Bo Jung SS NV1 C Course
A17 Jesus Retana STX NV3 C Observer
A18 Matthew Miller HS NV1 C Course
A19 Thomas Guerra STX NV3 C Course
A20 Andrew Agrusa STS NV2 C Course
A21 Jason Sudol SSP SPM C Course
A22 Terry Neyman DP NV2 C Course
A23 Ed Taylor CS NV1 C Course
A25 Dallas Johnson FSP PAX2 C Course
A26 William Hart DS PAX1 C Course
A28 Nick Agrusa STS NV2 C Course

B1 Ken Orgeron FS SPM D Timing
B2 Eric Koehler DS Open D Announcer
B3 Lance Hamilton CAM-T Open D Tech
B4 Michael m Beduch GS NV1 D Course
B5 Eric Olsen AS NV1 D Course
B6 Derek Bailey DS Open D Morning Waiver
B7 Myers Herron SSC Open D Grid
B8 Dave Hurt CSP Open D Co-Director
B9 James Wolter CAM-C NV1 D Course
B10 Megan Solinsky DS Open D Announcer
B11 James Harnish STS Open D Observer
B12 Phillip Niekamp STR NV2 D Timing
B13 Chris Steele DS Open D Tech
B14 Anthony Figueroa GS NV1 D Course
B15 Greg Klick CAM-S NV2 D Observer
B16 Yuanzhi Wang AS NV1 D Course
B17 Ramsey Crenshaw SM NV1 D Course
B18 Nathan Valenzuela SMF NV1 D Course
B19 Travis Williams SMF NV2 D Course
B20 Mathew Leon CAM-T Open D On Site Registration
B21 Zachary Taylor AS NV1 D Course
B22 Brandon Wright ES PAX1 D Course
B23 Faith Hare AS PAXL D Registration
B24 Jack Reany FSAE NV1 D None
B25 Michael Terrey AS Open D Course
B26 Francis Miller ASP Open D Observer
B27 Morgan Willis DS NV1 D Timing
B28 Brian Jackson CAM-T Open D Starter
B29 Eric Thran AS Open D Timing
B30 Michael Orlandella ES PAX1 D Course
B31 Matthew Edwards STS Open D Waiver
B32 April Reany FSAE NVL D Course
B33 Jan Smith HS NVL D Scoreboard
B34 Brittin Call SM NV1 D Course

C1 Kim Kemper SSP Open A Starter
C2 David Fiske ASP Open A Grid
C3 Preston Hampton ES NV1 A Course
C4 Samuel Glantz DS TNT A Timing
C5 Alex Pankau STH PAX3 A Timing
C6 Mike Rogers HS Open A Observer
C7 Keith Lamming CAM-T Open A Course
C8 Martin Brennan SM Open A Course
C9 Patrick Richardson DS Open A Observer
C10 Edmundo Cruz SM NV2 A Observer
C11 Dave Young BS Open A Course
C12 Brian Miller SS Open A Waiver
C13 Michael Rau DSP NV2 A Scoreboard
C14 Chris Niemeyer ASP NV3 A Course
C15 Steve Eymann SS SPM A Announcer
C16 Michael Brennan SM Open A Course
C17 Sean Dickinson AS PAX1 A Course
C18 Matthew Mcnulty SSC Open A Teardown
C19 Gary Luttrell GS Open A Course
C20 Gavin Hart STS PAX3 A Course
C21 Todd Anderson HS Open A Course
C22 Nate Gauthier BS NV1 A Course
C23 Martin Lippincott ES PAX1 A Course
C24 Ted Lewis DM SPM A Course
C25 James Frink DS PAX1 A None
C26 Michael Mcnulty SSC Open A Teardown
C27 Ric Grassmick CAM-C NV3 A Course
C28 Michael Ivey FS NV1 A Course
C29 Dan Hawrylkiw FS SPM A Solo Safety Steward
C30 Matthew Benefiel SMF NV1 A None
C31 Dylan Franco SM NV1 A None
C32 Dennis Riehle ESP SPM A None
C33 Josh Johnston DS PAX1 A On Site Registration
C34 Tim Edwards FS Open A Course
C35 Matthew Underhill STX SPM A None

D1 Lou Young CS PAX1 B Observer
D2 Steve Ashcraft CSP Open B Observer
D3 Justin Gagen GS Open B Course
D4 Thomas Triolo STS Open B Announcer
D5 Chris Groppi STX Open B Solo Safety Steward
D6 Chuck Hanson FS PAX1 B Grid
D7 Jordan Sayegh AS NV1 B Course
D8 David Webb STX SPM B Course
D9 Danielle Olson SM NV1 B Course
D10 Mandy Owen ASP PAXL B Course
D11 Dane Traines CSP Open B Observer
D12 Joshua Mahoney STS Open B Observer
D13 Kevin Rasmussen SM PAX2 B Chief of Timing & Scoring
D14 Timothy Havelka STR Open B Course
D15 Tom Boardman STU PAX3 B Course
D16 Alexandra Johnson FSP NVL B Scoreboard
D17 Gianni Agrusa STS NV2 B Course
D18 Prasanna Mandala STS NV1 B Course
D20 Kevin Venisnik CSP PAX2 B Director
D21 Kaleb Chapman SM NV1 B Course
D24 Kayden Lewis SM NV1 B Course
D26 Brad Owen ASP SPM B Course
D27 Brock Palmer XP SPM B Timing
D28 Mindi Cross STX PAX3 B Timing
D29 Doug Rowse SS SPM B Waiver
D30 Jose Guerrero STH NV1 B Course
D31 Jonathan Herold CS PAX3 B Chief of Novices
D32 Britt Dollmeyer CSP SPM B Starter

E1 Josh Johnston DS TO F On Site Registration
E2 Martin Brennan SM TO F Course
E3 Lance Hamilton CAM-T TO F Course
E4 Steve Ashcraft CSP TO F Observer
E5 Thomas Triolo STS TO F Announcer
E6 Dave Young BS TO F Observer
E7 Michael Rau DSP TO F Observer
E8 Eric Olsen AS TO F Course
E9 Eric Koehler DS TO F Course
E10 Michael Brennan SM TO F Course
E11 Gavin Hart STS TO F Course
E12 Dane Traines CSP TO F Scoreboard
E13 Nate Gauthier BS TO F Waiver
E14 Michael m Beduch GS TO F Course
E15 Martin Lippincott ES TO F Course
E16 Michael Mcnulty SSC TO F Course
E17 Ric Grassmick CAM-C TO F Timing
E18 Dan Hawrylkiw FS TO F Solo Safety Steward
E19 Nathan Valenzuela SMF TO F Course
E20 Travis Williams SM TO F Course
E21 Kaleb Chapman SM TO F Course
E22 Travis Williams SMF TO F Course
E23 Brittin Call SM TO F Course
E24 Kayden Lewis SM TO F Course
E25 Kevin Venisnik CSP TO F Director
E26 Brad Owen ASP TO F Course
E27 Mindi Cross STX TO F Timing
E28 Michael Orlandella ES TO F Course
E29 Matthew Underhill STX TO F Timing
E30 Brock Palmer XP TO F Grid
E31 Joel Schotz SS TO F Starter
E32 Doug Rowse SS TO F Course
E33 Francis Miller ASP TO F Course
E34 Faith Hare AS TO F On Site Registration
E35 Jonathan Herold CS TO F Course

F1 James Wolter CAM-C TO E Course
F2 Keith Lamming CAM-T TO E Course
F3 Quyen Phan AS TO E Course
F4 Justin Gagen GS TO E Course
F5 Edmundo Cruz SM TO E Starter
F6 Brian Miller SS TO E Observer
F7 Chris Niemeyer ASP TO E None
F8 Derek Bailey DS TO E Morning Waiver
F9 Myers Herron SSC TO E Grid
F10 Megan Solinsky DS TO E Course
F11 Gary Luttrell GS TO E Course
F12 James Harnish STS TO E Observer
F13 Chuck Hanson FS TO E Course
F14 Anthony Figueroa GS TO E Course
F15 Matthew Mcnulty SSC TO E Teardown
F16 Derek Tungmala HS TO E Course
F17 Michael Ivey FS TO E Course
F18 Ramsey Crenshaw SM TO E Course
F19 Jordan Sayegh AS TO E Course
F20 Danielle Olson SM TO E Course
F21 David Webb STX TO E Course
F22 Matthew Benefiel SMF TO E Course
F23 Dylan Franco SM TO E Course
F24 Zachary Taylor AS TO E Course
F25 Preston Hampton ES TO E Course
F26 Mandy Owen ASP TO E Timing
F27 Brandon Wright ES TO E Timing
F28 Chris Groppi STX TO E Solo Safety Steward
F29 Marc Tate STS TO E Observer
F30 Kevin Rasmussen SM TO E Chief of Timing & Scoring
F31 Timothy Havelka STR TO E Waiver
F32 Tom Boardman STU TO E Announcer
F33 Morgan Willis DS TO E Scoreboard
8 Mar 2019
I think I finally got it all right this time, but as always, any mistakes or changes will need to be corrected on site at the event

AND REMEMBER: Lunch and Breakfast burritos will be available at the event!!!

A1 Scott Meyers STS Open C Grid
A2 Sid Elorde STH PAX3 C Course Setup
A3 Quyen Phan AS NV1 C Course
A4 Harry Berzes CS Open C Scoreboard
A5 Ron Barbala AS PAX1 C Starter
A6 Ivan Torres SM NV2 C Course
A7 Shawn Warner DS Open C Course
A8 Derek Tungmala SM NV1 C Course
A9 Ramsey Crenshaw SM NV1 C Course
A10 Kayden Lewis SM NV1 C Course
A11 Will Petersen DS NV1 C Announcer
A12 Brant Bauman STR Open C Observer
A13 Parker Williams DS Open C Observer
A14 Kaleb Chapman SM NV1 C Course
A15 Richard Kohn HS Open C Course Setup
A16 Dylan Franco SM NV1 C Course
A17 Scott Urich GS PAX1 C Waiver
A18 Michael Halasah FS NV1 C Course
A19 Danielle Olson SM NVL C Course
A20 Steve Close DS NV1 C Observer
A21 Edmundo Cruz SM NV2 C Course
A22 Al Batson AS NV2 C Course
A23 Jason Sudol SSP SPM C Course
A24 Martin Brennan SM Open C Course
A25 Bryan Rink HS NV1 C Course
A26 Terry Neyman DP NV2 C Timing
A27 Phillip Niekamp STR NV2 C Timing
A28 Alan Rink DS NV1 C Course
A29 Craig Borger STU PAX3 C Course Setup

B1 Chris Steele DS Open D Chief of Tech
B2 Dave Hurt CSP Open D None
B3 Derek Bailey DS Open D Treasurer
B4 Preston Padilla GS NV1 D Course
B5 Cameron Schotz SSC NV3 D Observer
B6 Marchell Fletcher STR Open D Observer
B7 Sean Spiewak CAM-S NV3 D Scoreboard
B8 Jeff Wilke AS Open D Observer
B9 Mathew Leon CAM-T Open D Registration
B10 Myers Herron SSC Open D Course
B11 Lance Hamilton CAM-T Open D Chief of Tech
B12 Matthew Mcnulty SSC Open D Teardown
B13 Scott Phillips CS SPM D Announcer
B14 Sonny Galos SSM PAX2 D Timing
B15 Amy Covington CAM-T Open D Course
B16 Michael Phillips SM NV2 D Waiver
B17 Antony Smith STR PAX1 D Course
B18 Chrissy Amaro FS NV1 D Course
B19 Daniel Kevin AS Open D Grid
B20 Michael Terrey AS Open D Timing
B21 Weston Brown SM NV2 D Course
B22 Thomas Tkacik CSP Open D Starter
B23 Faith Hare AS PAXL D Registration
B24 Andrew Agrusa STS NV2 D Course
B25 Alec Noonan ESP NV2 D Course
B26 Michael Mcnulty SSC Open D Teardown
B27 Jim Enriquez AS Open D Course
B28 Chris Groppi STX Open D Solo Safety Steward

C1 Ken Gerard KM SPM A Course
C2 Gary Luttrell GS Open A Course
C3 Samuel Glantz DS TNT A Timing
C4 Mike Rogers HS Open A Observer
C5 Kim Kemper SSP Open A Starter
C6 Frank Vessell XP Open A Grid
C7 Patrick Richardson DS Open A Course
C8 Michael Rau DSP NV2 A Course
C9 Alex Pankau STH PAX3 A Timing
C10 Lou Young CS PAX1 A Scoreboard
C11 Brandon Cox AS NV1 A Course
C12 Sean Dickinson AS PAX1 A Course
C13 David Schotz SSC PAX3 A Course
C14 Joel Schotz SS Open A Course
C15 Dave Young BS Open A Course
C16 Steve Eymann SS SPM A Announcer
C17 Ken Orgeron FS PAX1 A Observer
C18 Kathi Van der werf AS PAXL A None
C19 Scot Spiewak AS PAX1 A Course
C20 Benjamin Zukowski CAM-S PAX3 A Course
C21 Brian Miller SS Open A Observer
C22 Ric Grassmick CAM-C NV3 A Course
C23 Don Sattler STR PAX3 A Waiver
C24 Tim Edwards FS Open A Course
C25 Dennis Riehle ESP SPM A Course
C26 Andrew Bossie AS NV1 A Course
C27 Timothy Havelka STR Open A Course
C28 Pete Pedersen AS PAX1 A Course
C29 David Fiske ASP Open A Course
C30 James Frink DS PAX1 A None
C31 Robert Phillips HS NV1 A Course
C32 Tom Boardman ESP PAX2 A Course
C33 Jon Roesch SS Open A Course
C34 Nathan Covington CAM-T Open A Course
C35 Jonathan Herold SMF PAX3 A Chief of Novices

D1 Justin Gagen GS Open B Course
D2 Jay Balducci BS SPM B Announcer
D3 Matthew Underhill HS Open B Timing
D4 Chuck Hanson FS PAX1 B Course
D5 Del Bardell SSC Open B Starter
D6 Joshua Mahoney STS Open B Observer
D8 Kevin Venisnik CSP PAX2 B Director
D9 Michael Shrake FS NV1 B Course
D10 Dane Traines CSP Open B Observer
D11 Taylor Davis STU Open B Course
D12 Stephen King CSP SPM B Scoreboard
D13 Ron Bistrais CAM-C SPM B Waiver
D14 Rich Fletcher FSP PAX1 B Course
D15 Bob Boyles STR Open B Course
D16 Thomas Triolo STS Open B Grid
D17 Jacob Gersztyn ES NV1 B Course
D18 Tim Bergstrom CSP PAX2 B Chief of Equipment
D19 Jeff Williams CAM-S PAX3 B Chief of Timing & Scoring
D20 Steve Ashcraft CSP Open B Solo Safety Steward
D21 Jim Pritchard HS NV1 B Course
D22 Larry Burrow CSP PAX2 B Observer
D23 Todd Hare AS Open B Equipment Setup
D24 Jason Bucki BS SPM B Timing
D25 Tanner Yost CAM-C NV3 B Course
D26 Kevin Rasmussen GS Open B Course

E1 Ken Orgeron FS TO F Observer
E2 Justin Gagen GS TO F Course
E3 Quyen Phan AS TO F Course
E4 Derek Bailey DS TO F Treasurer
E5 David Schotz SSC TO F Grid
E6 Joel Schotz SS TO F Observer
E7 Thomas Triolo STS TO F Announcer
E8 Steve Eymann SS TO F Observer
E9 Rich Fletcher FSP TO F Course
E10 Scot Spiewak AS TO F Scoreboard
E11 Taylor Davis STU TO F Course
E12 Benjamin Zukowski CAM-S TO F Course
E13 Brian Miller SS TO F Waiver
E14 Ric Grassmick CAM-C TO F Course
E15 Tim Bergstrom CSP TO F Chief of Equipment
E16 Del Bardell SSC TO F Starter
E17 Mathew Leon CAM-T TO F Course
E18 Ramsey Crenshaw SM TO F Course
E19 Kayden Lewis SM TO F Course
E20 Lance Hamilton CAM-T TO F Tech
E21 Chris Groppi STX TO F Solo Safety Steward
E22 Robert Phillips HS TO F Course
E23 Larry Burrow CSP TO F Timing
E24 Parker Williams DS TO F Course
E25 Kaleb Chapman SM TO F Course
E26 Dylan Franco SM TO F Course
E27 Amy Covington CAM-T TO F Course
E28 Jonathan Herold SMF TO F Course
E29 Daniel Kevin AS TO F Course
E30 Jason Bucki BS TO F Timing
E31 Matthew Mcnulty SSC TO F Teardown
E32 Danielle Olson SM TO F Course
E33 Jim Enriquez AS TO F Course
E34 Kevin Rasmussen GS TO F Timing
E35 Jason Sudol SSP TO F Course

F1 Gary Luttrell GS TO E Course
F2 Michael Rau DSP TO E Observer
F3 Jay Balducci BS TO E Observer
F4 Brandon Cox AS TO E Scoreboard
F5 Cameron Schotz SSC TO E Observer
F6 Dave Young BS TO E Starter
F7 Chuck Hanson FS TO E Grid
F8 Ken Gerard KM TO E Course
F9 Don Sattler STR TO E Waiver
F10 Kathi Van der werf AS TO E Course
F11 Ivan Torres SM TO E Course
F12 Steve Ashcraft CSP TO E Solo Safety Steward
F13 Matthew Underhill HS TO E Course
F14 Kevin Venisnik CSP TO E Director
F15 Sean Spiewak CAM-S TO E Timing
F16 Jeff Wilke AS TO E Timing
F17 Derek Tungmala SM TO E Course
F18 Andrew Bossie AS TO E Course
F19 Myers Herron SSC TO E Course
F20 Timothy Havelka STR TO E Course
F21 Weston Brown SM TO E Course
F22 Tom Boardman ESP TO E Course
F23 Scott Phillips CS TO E Announcer
F24 Ron Bistrais CAM-C TO E Course
F25 Michael Halasah FS TO E Course
F26 Michael Shrake FS TO E Course
F27 Nathan Covington CAM-T TO E Course
F28 Michael Phillips SM TO E Course
F29 Jeff Williams CAM-S TO E Course
F30 Jacob Gersztyn ES TO E Course
F31 Michael Mcnulty SSC TO E Teardown
F32 Michael Terrey AS TO E Course
F33 Bob Boyles STR TO E Course
F34 Chrissy Amaro FS TO E Course
F35 Martin Brennan SM TO E Course

Last Visitors


14 Sep 2019 - 21:58


14 Sep 2019 - 14:24


27 Jul 2019 - 4:43


13 May 2019 - 6:20


5 May 2019 - 12:21

Comments
Other users have left no comments for hatrick6.

Friends

5531 posts
3rd November 2018 - 09:38 AM

2396 posts
26th September 2019 - 09:56 PM

606 posts
10th October 2016 - 03:04 PM

814 posts
14th September 2019 - 08:55 AM

4 posts
3rd June 2010 - 01:41 AM
View All Friends
RSS Lo-Fi Version Time is now: 18th October 2019 - 07:51 AM